O PROJEKTE

Magnolia Village - SENEC

Novovytvorená spoločnosť VILLAS BAU, s.r.o. Senec v spolupráci s rodinou ktorá stála pri vzniku obytnej lokality Senec – Malý Biel a ktorej cieľom je skvalitniť a spríjemniť bývanie v tejto lokalite, informujú, že

 

výstavba v našej obytnej lokalite Senec – Malý Biel v roku 2018 pokračuje.

 

V súčasnosti predstavujeme našim klientom nový projekt s výstavbou 2 - podlažných moderných rodinných domov pod názvom   „Magnolia Village - SENEC“.

Výstavba bude realizovaná v roku 2018

V projekte „MAGNOLIA VILLAGE-SENEC“ sa jedná o moderné dvojpodlažné rodinné domy v radovej výstavbe, bez podpivničenia s pultovou strechou, obytná plocha cca 107m2. Ponúkané domy strednej veľkostnej kategórie, spĺňajú nároky na komfortné bývanie min. 4-5-člennej rodiny.

Veľkým plusom domu je veľmi jednoduché technické riešenie.

Ďalším plusom je dobré využitie priestoru a priaznivý pomer medzi obostavaným priestorom a úžitkovou plochou. Technická nenáročnosť výstavby a z toho vyplývajúce nízke investičné náklady sú predpokladom úspešnosti tohto domu poskytujúceho príjemné a útulné bývanie.

Neposledným plusom je prestrešená terasa, využiteľná v každom ročnom období.

Usporiadanie domu na pozemku je prispôsobené svetovým stranám, prevládajúcim vetrom, pocitu súkromia a bezpečia.Predajné miesto a poradenstvo : v kancelárií - priamo v obytnej zóne - Marhuľová ul. Senec.
( vjazd na Čerešňovú  ulicu, odbočenie vpravo).

Osobné stretnutie je možné dohodnúť na tel. č. 0948 278 403